Biuro nieruchomości Wałbrzych

Biuro nieruchomości Wałbrzych

Osoby szukające własnego mieszkania najczęściej i najchętniej szukają informacji w gazetach i Internecie np. Biuro Nieruchomości Wałbrzych. Osoby młode szukają mieszkań i domów przede wszystkim w Internecie. Dla nich istotne są także fora internetowe, poświęcone w całości konkretnemu przedsiębiorcy czy też inwestycji, bo w ten sposób dowiadują się, co o danej firmie myślą inni. Internet wybiera około 80 proc. ankietowanych.

Wadą wirtualnych mediów jest zdaniem użytkowników duża liczba portali o nieruchomościach, co wprowadza informacyjny chaos. Dla tych właśnie potrzeb powstała strona baza nieruchomości – nieruchomości w Wałbrzychu. W świecie wirtualnym, brak zdecydowanych liderów, którzy oddziaływaliby z siłą największych tytułów prasowych. Dwóm najpopularniejszym gazetom w Wielkopolsce (Gazeta Wyborcza i Głos Wielkopolski) ufa ponad 78 proc. ankietowanych. Tymczasem najbardziej rozpoznawalne serwisy internetowe cieszą się uznaniem liczącym maksymalnie kilka lub kilkanaście procent.

Oferty mieszkań i domów dostępne w biurach nieruchomości  Wałbrzych są atrakcyjną formą pozyskiwania informacji o nowych lokalizacjach.

Przekazy medialne są wg tych opinii bardziej wiarygodne a tym bardziej biuro nieruchomości Wałbrzych. Podobne oddziaływanie mają pozytywne opinie znajomych i rodziny, choć trudno je porównać z rolą mediów.

Równie istotnym nośnikiem informacji jest reklama. Biuro nieruchomości Wałbrzych zapewnia zawsze dostęp do najlepszych dostępnych nieruchomości. Zaznacza ona w świadomości odbiorców pojawienie się rynku nowej inwestycji czy ciekawej oferty cenowej. Jednak kształtowanie pozytywnej opinii o projekcie to już zadanie dla innych środków komunikacji.

Aż 46,60 proc. ankietowanych zwraca uwagę na reklamy w Internecie, gdy tymczasem 21,50 proc. przyznaje, że to kolorowe strony w gazecie są najkorzystniejszą formą promocji. Nieco mniejszym uznaniem (17,56 proc.), cieszą się miejskie billboardy.  Dlatego tak ważne jest wyróżnienie strony internetowej jakie oferuje Biuro Nieruchomości Wałbrzych .Wśród osób badanych nieliczna grupa opowiedziała się, że informacje o deweloperach czerpie z ulotek bądź reklam na środkach komunikacji miejskiej oraz imprez targowych.